Експерти розповіли, коли буде третя хвиля коронавірусу.

Так, експерти розповіли про те, що вже цієї осені наступити третя хвиля коронавірусу. І при тому, що вона буде набагато сильніше, ніж є зараз. Тому лікарям і українцям варто до цього приготуватися.

"Наше джерело в МОЗ повідомляє, що вони вже прогнозують нову хвилю епідемії восени 2021 року.
Кейс вакцинації не встигнуть реалізувати до осені.
Джерело вказує, що реально до осені ми встигнемо провакцинувати 10-12% населення (це реальна цифра, але мріють звичайно про 25%, але це майже нереально), ці обидві цифри все одно «крапля в морі» і нездатна зупинити четверту хвилю епідемії", - повідомляє канал Легетимний.

Відзначимо, що на даний період часу в Україні відзначається різкий стрибок рівня захворюваності практично по всіх регіонах. Лікарі попереджають про те, що якщо так і буде продовжуватися, то місць у лікарні взагалі не буде. Зараз їх катастрофічно бракує.

Багато областей вже потрапили в так звану "червону зону". У Києві заходи карантину посилюються в кожним разом все більше і це не допомагає зупинити поширення хвороби. Влада готова приймати більш кардинальні рішення.

Тому людей просять дотримуватися санітарних норм і не порушувати правил карантину. На даний момент це дуже важливо і допоможе зберегти здоров'я кожній людині.

Також якщо у людини з'явилися перші ознаки респіраторного захворювання, то йому потрібно залишатися вдома, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні оточуючих людей.

Також якщо є можливість зробити щеплення, то це потрібно зробити. Так як це допоможе захистити організм від коронавірусу.

Раніше Hyser писав про те, що у мережу просочилася нова інформація про третю хвилю коронавірусу.

Також писали, що Разумков розповів, коли в Україні введуть обмеження вищого рівня.

Нагадаємо, що медики розповіли, чи можна пропустити келишок при коронавірусі, важливо знати кожному.

Популярні новини зараз

Бог замість диспетчера: у Києві ліфт прикрасили іконами та написом «Спаси і збережи». Фото

Масова вакцинація дітей в Україні. Ляшко назвав умову

Погані новини щодо мінімалки. Це не те, на що розраховували українці

Не стало зірки шоу "МастерШеф". Раптово зупинилося серце

Показати ще