Кабінет Міністрів оприлюднив список тих, хто зможе отримати карантинну допомогу

В уряді затвердили перелік видів економічної діяльності, за яким ФОПи та наймані працівники, які перебувають у "червоних" зонах карантину, можуть претендувати на "карантинну" допомогу у розмірі 8 тисяч гривень. Хто може розраховувати на допомогу, говориться в постанові Кабміну №329 від 7 квітня.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в деяких регіонах був введений локдаун, в рамках якого забороняється робота ряду закладів. У зв'язку з цим уряд приготував "карантинну" допомогу підприємцям і найманим працівникам. При цьому отримати 8 тисяч гривень можуть тільки ті українці основний вид економічної діяльності яких входить до переліку основних видів економічної діяльності, щодо яких здійснюються додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Перелік видів діяльності для яких передбачена допомога:

Заявки на" карантинні "8 тисяч можна залишити через портал"Дія". При цьому обов'язково слід вказати ПІБ, дату народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію і номер паспорта, а також номер банківського рахунку заявника для виплати допомоги. Зазначається, що заявку на отримання допомоги необхідно подати протягом 30 днів з дня введення в регіоні додаткових карантинних заходів. Всього на допомогу виділено 2,9 мільярда гривень.

Раніше портал Hyser повідомляв, що в лютому 2021 середня зарплата в Україні збільшилася на 1,7% в порівнянні з попереднім місяцем. Найвищий рівень зарплат зафіксовано в столиці, а найнижчий в Кіровоградській області.

Також наш портал інформував, що експерти дали прогноз за рівнем заробітних плат, курсом долара і цінами на найближчі місяці.

Нагадаємо, що українців попередили про чергове підвищення пенсійного віку з 1 квітня 2021 року. Стало відомо, коли можна буде вийти на заслужений відпочинок.

Популярні новини зараз

Антициклон "захопить" Україну на весь тиждень. В яких регіонах найбільше зміниться погода

Пенсії скоротяться на 10%. У Мінсоцполітики поділилися неприємними новинами

Осінь пішла, поступившись місцем зимі. В Україну прийшли морози і перший сніг

Осінь скасовується: в Україну прийшли морози під мінус п'ять, є перший сніг

Показати ще