З моменту смерті легендарного актора і режисера Володимира Меньшова пройшло близько тижня, він помер 5 липня через наслідки перенесеного коронавірусу.

Тоді його дочка-актриса Юлія Меньшова звернулася до шанувальників і представників ЗМІ з проханням не турбувати її і матір віру Алентову з розпитуваннями. Вона пояснила, що ніяких коментарів вони давати не будуть.

Юлія Меньшова з мамою вірою Алентовою і покійним батьком Володимиром Меньшовим. Фото: Instagram

Через три дні після офіційної церемонії прощання з Володимиром Меньшовим, його дочка опублікувала в Instagram пост, в якому звернулася до аудиторії. Юлія Меньшова заявила, що вдячна журналістами за те, що вони почули її прохання і "знехтували хайпом", давши її родині можливість замкнутися в своєму горі: "Ніхто з вас не просив про коментарі: Ви не уявляєте як це було нам важливо!".

Спадкоємиця режисера зазначила:"Хочу сказати величезне спасибі всім телеканалам, які згадували в ці дні про тата". Також артистка зазначила, що безмежно вдячна всім тисячам людей, які продовжують приносити їй співчуття і сприйняли її трагедію, як свою особисту. Також вона додала: "Кажуть, час лікує. Подивитися…".

Юлія Меньшова з мамою вірою Алентовою. Фото: Instagram

Юлія Меньшова з покійним батьком Володимиром Меньшовим. Фото: Instagram

У коментарях до публікації шанувальники таланту іменитого сімейства продовжили сумувати через смерть Володимира Меньшова:

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі обговорюють зовнішність сина Дмитра Харатьяна і його схожість зі знаменитим батьком.

Також наш портал розповів про те, що Павло Прилучний випадково злив в мережу своє нове фото і ошелешив шанувальників зовнішнім виглядом.

Популярні новини зараз

Бабахне мінус два: синоптики попередили про перші морози

Мандарини здатні «роз‘їдати» шлунок. Лікар дав пораду

Терміново введено карантин: в українській картоплі виявили рак

Залізла на свого «залізного друга»: Аня Седокова у бікіні показала, що таке «екстаз»

Показати ще

Нагадуємо, що Олександр Цекало посварився зі своїми давніми друзями через молоду кохану.