Близько тижня пройшло з того моменту, як на YouTube було опубліковано інтерв'ю виконавця Валерія Меладзе журналістці Ксенії Собчак.

Під час бесіди з однією з найзнаменитіших представницею сучасного блогерського співтовариства, артист розкрив чимало секретів про себе і свою сім'ю. У тому числі, він не обійшов увагою і рідного брата Костянтина Меладзе.

Як відомо, Меладзе-старший виявився втягнутий в харассмент-скандал, після того, як співачка Ані Лорак розповіла про недвозначні пропозиції, які він їй робив. Потім слова артистки підтвердила її колега по зоряному цеху-Оля Полякова. Варто відзначити, що саме її Валерій Меладзе назвав «фріком в купальнику і короні». При цьому офіційна дружина продюсера-Віра Брежнєва донині ситуацію не коментувала.

Під час бесіди з Ксенією Собчак Меладзе-молодший розповів про те, як його брат пише хіти для коханої. І посперечався з журналісткою, коли припустила, що у маестро не залишається часу на творчість для інших зірок.

Він пояснив, що з тих пір, як в житті Костянтина Меладзе з'явилася Віра Брежнєва, той написав безліч прекрасних пісень, але не тільки для неї, але і для групи "ВІА Гра".

Крім того, днями в росЗМІ з'явилося відверте інтерв'ю екс-дружини Валерія Меладзе Ірини, в якому вона пояснила, що не відчуває затятої ненависті до нинішньої коханої колишнього чоловіка. А також згадала про те, як одного разу стала свідком цікавого випадку на репетиції групи "ВІА Гра".

Тоді одна з солісток явно приставала до Костянтина і поводилася дуже вульгарно. Але імені співачки вона нызывать не стала.

Раніше "Hyser" писав про те, що Анна Седокова натякнула, що хоче розповісти про стосунки до Костянтина Меладзе.

Також наш портал розповів про те, що Оля Полякова зухвало відповіла на образи з боку Валерія Меладзе.

Нагадуємо, чтпро Альбіна Джанабаєва розповіла про те, як Меладзе заради неї пішов з сім'ї.